Optrex 10.4" LCD CCFL Display Screen Panel T-51513D104J-FW-A-AD AE AJN AKN
Back to products
AR9283 AR5B93 Half
Optrex 10.4" LCD WLED LED Display Screen Panel T-51513D104J-LW-A-ANN 800*600
Click to enlarge
CAD
AUD
SGD
KRW
MYR
AED
TRY
Good supplier for LCD panel, have several sources get them
Clear
Compare
Add to wishlist
SKU: LCDP-20120921000422 Category: LCD Panel & Monitor
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Warranty & Service
Description
Original LCD Display Panel Screen offer >>>
  • This LCD Screen is 100% Original.
  • New A+ is 100% unused & No Dead-Pixels ;
    Refurbished item has tested or A- Class with a light point.
  • Please be sure condition before order.
  • Notice correct model, version or apply device after ordered.
  • Warranty is doa 30days.
  • Need more this item or out of stock, please contact us.
Additional information
Weight 999 g
Condition
New & Unused, Refurbished
Resolution
800×600
Model
T-51513D104J-LW-A
LCD Size
TFT 10.4"
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Optrex 10.4″ LCD WLED LED Display Screen Panel T-51513D104J-LW-A-ANN 800*600” Cancel reply