NEC 15" 15.0" LCD LED Display Screen Panel NLB150XG01L-01 1024*768
NEC 15" 15.0" LCD LED Display Screen Panel NLB150XG01L-01 1024*768 د.إ459.13 – د.إ1,010.08Price range: د.إ459.13 through د.إ1,010.08
Back to products
Quanta 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel QD15XL01 V.1 1024*768
Quanta 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel QD15XL01 V.1 1024*768 د.إ459.13 – د.إ1,010.08Price range: د.إ459.13 through د.إ1,010.08
Quanta 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel QD15FL02 V.1 V.2 1400*1050
Click to enlarge
د.إ275.48 – د.إ606.05Price range: د.إ275.48 through د.إ606.05
CAD
AUD
SGD
KRW
MYR
AED
TRY
Good supplier for LCD panel, have several sources get them
Clear
Compare
Add to wishlist
SKU: LCDP-20120908000732 Category: LCD Panel & Monitor
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Warranty & Service
Description
TFT LCD Panel for Multimedia Device
Brand: As Title
Model: As Title
Condition: Refurbished (allow a light point)
Warranty: Doa 30days
(If removed sticker or sign, no warranty)
Payment: Paypal or other method
Remark:
1.Pls advise full model of LCD, or default is conventional model.
2.pls confirm the item wasn’t damaged before signed.
Additional information
Weight 799 g
Condition
New & Unused, Refurbished
Resolution
1400×1050
Model
QD15FL02
LCD Size
TFT 15"
Brand
Quanta
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Quanta 15″ 15.0″ LCD CCFL Display Screen Panel QD15FL02 V.1 V.2 1400*1050” Cancel reply