Quanta 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel QD15FL02 V.1 V.2 1400*1050
Quanta 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel QD15FL02 V.1 V.2 1400*1050 RM294.15 – RM647.13Price range: RM294.15 through RM647.13
Back to products
Quanta 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel QD15XL02 V.1 1024*768
Quanta 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel QD15XL02 V.1 1024*768 RM490.25 – RM1,078.55Price range: RM490.25 through RM1,078.55
Quanta 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel QD15XL01 V.1 1024*768
Click to enlarge
CAD
AUD
SGD
KRW
MYR
AED
TRY
Good supplier for LCD panel, have several sources get them
Clear
Compare
Add to wishlist
SKU: LCDP-20120908000734 Category: LCD Panel & Monitor
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Warranty & Service
Description
TFT LCD Panel for Multimedia Device
Brand: As Title
Model: As Title
Condition: Refurbished (allow a light point)
Warranty: Doa 30days
(If removed sticker or sign, no warranty)
Payment: Paypal or other method
Remark:
1.Pls advise full model of LCD, or default is conventional model.
2.pls confirm the item wasn’t damaged before signed.
Additional information
Weight 799 g
Condition
New & Unused, Refurbished
Resolution
1024×768
Model
QD15XL01
LCD Size
TFT 15"
Brand
Quanta
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Quanta 15″ 15.0″ LCD CCFL Display Screen Panel QD15XL01 V.1 1024*768” Cancel reply