Toshiba 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel LTA150B851F 1024*768
Back to products
Toshiba 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel LTM15C166 1600*1200
Toshiba 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel LTM15C162 1600*1200
Click to enlarge
CAD
AUD
SGD
KRW
MYR
AED
TRY
Good supplier for LCD panel, have several sources get them
Clear
Compare
Add to wishlist
SKU: LCDP-20120908000372 Category: LCD Panel & Monitor
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Warranty & Service
Description
TFT LCD Panel for Multimedia Device
Brand: As Title
Model: As Title
Condition: Refurbished (allow a light point)
Warranty: Doa 30days
(If removed sticker or sign, no warranty)
Payment: Paypal or other method
Remark:
1.Pls advise full model of LCD, or default is conventional model.
2.pls confirm the item wasn’t damaged before signed.
Additional information
Weight 799 g
Condition
New & Unused, Refurbished
Resolution
1600×1200
Model
LTM15C162
LCD Size
TFT 15"
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Toshiba 15″ 15.0″ LCD CCFL Display Screen Panel LTM15C162 1600*1200” Cancel reply