Toshiba 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel LTM15C166B 1600*1200
Toshiba 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel LTM15C166B 1600*1200 RM3,725.90 – RM7,836.16Price range: RM3,725.90 through RM7,836.16
Back to products
Toshiba 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel LTM15C425 1024*768
Toshiba 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel LTM15C425 1024*768 RM490.25 – RM1,078.55Price range: RM490.25 through RM1,078.55
Toshiba 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel LTM15C166S 1600*1200
Click to enlarge
RM3,725.90 – RM7,836.16Price range: RM3,725.90 through RM7,836.16
CAD
AUD
SGD
KRW
MYR
AED
TRY
Good supplier for LCD panel, have several sources get them
Clear
Compare
Add to wishlist
SKU: LCDP-20120908000378 Category: LCD Panel & Monitor
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Warranty & Service
Description
TFT LCD Panel for Multimedia Device
Brand: As Title
Model: As Title
Condition: Refurbished (allow a light point)
Warranty: Doa 30days
(If removed sticker or sign, no warranty)
Payment: Paypal or other method
Remark:
1.Pls advise full model of LCD, or default is conventional model.
2.pls confirm the item wasn’t damaged before signed.
Additional information
Weight 799 g
Condition
New & Unused, Refurbished
Resolution
1600×1200
Model
LTM15C166S
LCD Size
TFT 15"
Brand
Toshiba
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Toshiba 15″ 15.0″ LCD CCFL Display Screen Panel LTM15C166S 1600*1200” Cancel reply