Quanta 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel QD15XL06 V.1 V.2 V.3 V.4 1024*768
Quanta 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel QD15XL06 V.1 V.2 V.3 V.4 1024*768 zł449.75 – zł989.45Price range: zł449.75 through zł989.45
Back to products
Quanta 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel QD15XL09 V.1 V.2 V.3 V.4 1024*768
Quanta 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel QD15XL09 V.1 V.2 V.3 V.4 1024*768 zł449.75 – zł989.45Price range: zł449.75 through zł989.45
Quanta 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel QD15XL08 1024*768
Click to enlarge
zł449.75 – zł989.45Price range: zł449.75 through zł989.45
CAD
AUD
SGD
KRW
MYR
AED
TRY
Good supplier for LCD panel, have several sources get them
Clear
Compare
Add to wishlist
SKU: LCDP-20120908000744 Category: LCD Panel & Monitor
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Warranty & Service
Description
TFT LCD Panel for Multimedia Device
Brand: As Title
Model: As Title
Condition: Refurbished (allow a light point)
Warranty: Doa 30days
(If removed sticker or sign, no warranty)
Payment: Paypal or other method
Remark:
1.Pls advise full model of LCD, or default is conventional model.
2.pls confirm the item wasn’t damaged before signed.
Additional information
Weight 799 g
Condition
New & Unused, Refurbished
Resolution
1024×768
Model
QD15XL08
LCD Size
TFT 15"
Brand
Quanta
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Quanta 15″ 15.0″ LCD CCFL Display Screen Panel QD15XL08 1024*768” Cancel reply