Samsung 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel LTN150X3 L01 L03 122 124 1024*768
Back to products
Samsung 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel LTN150X5 101 L02 1024*768
Samsung 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel LTN150X4 101 L02 1024*768
Click to enlarge
CAD
AUD
SGD
KRW
MYR
AED
TRY
Good supplier for LCD panel, have several sources get them
Clear
Compare
Add to wishlist
SKU: LCDP-20120908000158 Category: LCD Panel & Monitor
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Warranty & Service
Description
TFT LCD Panel for Multimedia Device
Brand: As Title
Model: As Title
Condition: Refurbished (allow a light point)
Warranty: Doa 30days
(If removed sticker or sign, no warranty)
Payment: Paypal or other method
Remark:
1.Pls advise full model of LCD, or default is conventional model.
2.pls confirm the item wasn’t damaged before signed.
Additional information
Weight 799 g
Condition
New & Unused, Refurbished
Resolution
1024×768
Model
LTN150X4
LCD Size
TFT 15"
Brand
Samsung
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Samsung 15″ 15.0″ LCD CCFL Display Screen Panel LTN150X4 101 L02 1024*768” Cancel reply