Sharp 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel LQ150X1LG45 1024*768
Back to products
Sharp 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel LQ150X1LG55 1024*768
Sharp 15" 15.0" LCD CCFL Display Screen Panel LQ150X1LG51 1024*768
Click to enlarge
CAD
AUD
SGD
KRW
MYR
AED
TRY
Good supplier for LCD panel, have several sources get them
Clear
Compare
Add to wishlist
SKU: LCDP-20120908000328 Category: LCD Panel & Monitor
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Warranty & Service
Description
TFT LCD Panel for Multimedia Device
Brand: As Title
Model: As Title
Condition: Refurbished (allow a light point)
Warranty: Doa 30days
(If removed sticker or sign, no warranty)
Payment: Paypal or other method
Remark:
1.Pls advise full model of LCD, or default is conventional model.
2.pls confirm the item wasn’t damaged before signed.
Additional information
Weight 799 g
Condition
New & Unused, Refurbished
Resolution
1024×768
Model
LQ150X1LG51
LCD Size
TFT 15"
Brand
Sharp
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Sharp 15″ 15.0″ LCD CCFL Display Screen Panel LQ150X1LG51 1024*768” Cancel reply